www.cvonline.hu

IT Infrastruktúra gyakornok

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1022392

Feladatok:

  • VMware, NT környezettel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Checkpoint firewall és CISCO hálózatok üzemeltetésébe történő bekapcsolódás
  • Unix/Linus rendszerek megismerése és támogatás nyújtása az üzemeltető csoport számára
  • IT infrastruktúra csapat tagjaként mentések ellenőrzésében való részvétel

Elvárások:
  • AKTÍV vagy PASSZÍV nappali hallgatói jogviszony
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Heti minimum 25-30 óra vállalása
  • Képes önállóan is hatékonyan dolgozni
  • Dinamikus, talpraesett személyiség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretekkel rendelkezik
  • Rugalmasság, jó szervezőkészség jellemzi

Juttatások:
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat. Leveled tárgya legyen ITIN-UP!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület Soroksári út