www.cvonline.hu

IT Infrastruktúra Csapatvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.25.
Jelentkezési határidő: 2016.01.14.
Hirdetés azonosító: 996172

Rendszerintegrációval és IT támogatással foglalkozó ügyfelünkhöz keresünk IT Infrastruktúra Csapatvezetőt.

Feladatok:

• Adatközpont üzemeltetést végző mérnökcsapat munkájának irányítása
• A csoport működésének elemzése, fejlesztése, a fejlesztések képviselete, felügyelete
• People management feladatok ellátása
• Üzemeltetés képviselete IT infrastruktúra projektekben
• Folyamatos kapcsolattartás, együttműködés más csoportvezetőkkel és szolgáltatásmenedzserekkel

Elvárások:

• Nagyvállalati környezet IT üzemeltetésében megszerzett mérnöki gyakorlat és legalább 3 év vezetői tapasztalat
• Korszerű IT üzemeltetés folyamatainak és működésének ismerete
• Átfogó, naprakész hardver/szoftver ismeret és üzemeltetési gyakorlat
• Kommunikációképes angol nyelvismeret

Előnyök:
• Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
• ITIL v3 vizsga
• B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

• Versenyképes jövedelem
• Cafeteria + céges telefon és laptop
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Folyamatos szakmai támogatás/képzés
• Fejlődési és karrierlehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a