IT Infrastruktúra Architect (Munkavégzés elsődleges helyszíne Székesfehérvár)

Régió: Fejér

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 752233
lejárt

Megye:    Fejér megye

A pozíció leírása:    Megbízónk architektúra csapatának bővítéséhez keresünk elkötelezett munkatársakat, székesfehérvári munkavégzéssel.

Feladatkör, felelősségek:    · 5-6 fős informatikai csapattal történő együttműködés

· IT infrastruktúra tervezése az igényeknek megfelelően

· A rendszer teljesítményéért, működéséért, méretezéséért való felelősség

· A rendszer modellezése, tesztelése, ellenőrzése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   · Vállalati infrastruktúra fejlesztésben több mint 10 éves

tapasztalat

· Gyakorlati tapasztalat IT infrastruktúra migrációs projektekben

· Nemzetközi csapatban való munkavégzésre rátermett személyiség

· ITIL folyamatokban és PRINCE2 projekt menedzsment módszertanban

való jártasság

· Erős Microsoft platform ismeret (AD, SCCM, Windows felhasználói

és Windows szerver, stb..)

· Adatbázis arhitektúrában való jártasság(Networking, storage,

virtualization)

· Jártasság hálózati technológiákban (MPLS WANs, LANs, IP

protocol)

· Munkavégzés elsődleges helyszíne Székesfehérvár (minimum 4

nap/hét helyszíni munkavégzés, 1 nap távmunka felosztásban)

· Folyékony angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt

Nyelvtudás:    Folyékony angol nyelvismeret írásban és szóban egyaránt

A megbízó cég profilja:    Megbízónk a magyarországi informatikai piac meghatározó szereplője.

Fiatal, dinamikus csapatua, érdekes, változatos, szakmai kihívásokat tartogató projektekbe várják a leendő kollégát.

Kiemelten támogatja a vállalat a munkatársak szakmai fejlődését, a piacon megjelenő legújabb technológiák megismerését és mindehhez versenyképes jövedelmet, stabilitást kínál.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Fejér