IT (Infrastructure) Project Manager / Informatikai infrastruktúra projektmenedzser

  • A hirdetés 1247 napja lejárt

IT (Infrastructure) Project Manager/

Informatikai

infrastruktúra projektmenedzser

Megrendelőnk multinacionális cégcsoport, melynek magyarországi pénzügyi és informatikai szolgáltatási központja felelős a vállalatirányítási rendszerek bevezetéséért és támogatásáért. A központ a vállalatirányítási rendszereken túlmenően teljes körű szolgáltatást nyújt informatikai és pénzügyi területeken az európai és az amerikai vállalatok részére.

Fő feladatok/felelősségi körök:

  • 5-6 fős informatikai csapattal történő együttműködés;
  • IT infrastruktúra tervezése az igényeknek megfelelően;
  • A rendszerek teljesítményéért, működéséért, méretezéséért való felelősség;
  • A rendszerek modellezése, tesztelése, ellenőrzése;
  • Keresztfunkcionális projektek menedzselése;
  • Nagy értékű, nemzetközi projektek irányítása túlnyomórészt külföldi munkavégzés keretében;
  • Prince2 projektmódszertan szerinti dokumentálás;
  • Tanácsadás;
  • Állandó és folyamatos kapcsolat fenntartása az üzleti ügyfelekkel;
  • Eredmények mérése és nyomon követése;
  • Az ügyfelek és a vállalat érdekeinek megfelelő projektmenedzsment.

Képzettség/Követelmények:

  • IT vagy üzleti területen szerzett egyetemi/főiskolai végzettség;
  • Minimum 5 év releváns tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban;
  • Nemzetközi környezetben (több országban) szerzett projekt menedzsment tapasztalat;
  • Tapasztalat 1 millió EUR érték feletti projektek menedzselésében;
  • Tanácsadás és outsourced szolgáltatások menedzselésében szerzett gyakorlat;
  • Különböző országokban, mátrixban szerzett tapasztalat;
  • Nemzetközi környezetben és szolgáltató központokban szerzett szaktudás;
  • Széleskörű ismeretek az infrastruktúrák és alkalmazások területén.

Előny:

  • Prince2 projektmódszertan ismerete

Személyi elvárások:

  • Ügyfélközpontúság, eredmény/teljesítmény orientáció, kiváló minőségre törekvés, igényesség, információkezelés, tudás és tapasztalatok átadása, döntési képesség, önállóság;
  • Analitikus, elemző irányultság, folyamatokban gondolkodás, innovativitás, kreativitás, problémamegoldás;
  • Kiegyensúlyozottság, önuralom, stressz-tűrés;
  • Kooperációs készség és jártasság, csapatszellemű hozzáállás, megbízhatóság, felelősségvállalás, komplex gondolkodás, szintetizáló képesség;
  • Empátia, mások megértése, türelem, a különböző kultúrák kezelésének képessége, kommunikációs stílus, konfliktuskezelés;
  • Stratégiai összefüggések átlátása, szervezeti tudatosság, leadership készségek, delegálás, motiválás, mások fejlesztése, támogatása.

Amit nyújtunk Önnek:

  • Versenyképes jövedelem;
  • Biztos munkahely;
  • Szakmai fejlődés;
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokat biztosító projektek;
  • A legújabb piaci technológiák megismerésére.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el angol ill. magyar nyelvű önéletrajzait a lenti címre "cvonline – IT (Infrastructure) Project Manager " tárgy megjelöléssel, vagy regisztráljon honlapunkon a lent megadott linken keresztül, töltse fel az említett önéletrajzokat, majd Állásajánlatok oldalunkon adja le jelentkezését a pozícióra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő