www.cvonline.hu
IT Infrastructure Administrator
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.08.13.
Jelentkezési határidő: 2015.08.15.
Hirdetés azonosító: 953510
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Intelligens képfeldolgozó rendszer fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk, IT Infrastructure Administrator pozícióba kollégát, akinek a fő feladata:

- A számítógépes rendszer támogatásával, módosításával és szervezésével kapcsolatos feladatok ellátása,
- valamint a hálózathoz kapcsolódó rendszerek telepítése és frissítése.

Rendszerfelügyelet:
- Felhő alapú rendszeradminisztráció (Amazon Web Services, 150+ Linux apps/servers)
- Biztonsági folyamatok koordinálása, problémamegoldás
- Biztonsági mentések kezelése minden platformon
- Hálózati kialakítással, folyamatokkal és üzleti-tervvel kapcsolatos dokumentációk létrehozása
- Szoros együttműködés a DevOps csapattal
- MySQL és MongoBD ellenőrzés, Office365 Exchange adminisztráció

Asztali támogatás:
- Helpdesk (ticket rendszerben)
- Végfelhasználói konfigurálás, telepítés: Windows / Linux / OSX (90 felhasználó)
- A beszerzés menedzselése,leltár
- Hálózati felügyelet és karbantartás (LAN/WAN, VLAN, VoIP)

Követelmények
Elvárt ismeretek, technológiák:
- Legalább 5 év tapasztalat hasonló területen
- Linux: Ubuntu, Debian
- Windows: Windows 7 / 8, Windows Server 2003 / 2008, Active
Directory / LDAP
- VMWare Sphere 5.0
- MySql / MongoDB
- LAN/WAN, VPN
- SAN / NAS

- Tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban

- Nemzetközi környezet
- Versenyképes juttatás
- Fiatalos csapat
- Fejlődési lehetőség
- Munkavégzés dinamikus környezetben egy virágzó start-upnál

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator