www.cvonline.hu

IT Információbiztonsági senior szakértő

  • A hirdetés 760 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

 munkakör betöltésére munkatársat keres

 Feladatok

  • Hardver-, szoftver- eszközök és eljárások tesztelése és véleményezése biztonsági szempontokból
  • Magyar és nemzetközi informatikai biztonsági követelményeknek, sztenderdeknek, törvényi előírásoknak való megfelelés vizsgálata
  • Magyar és angol nyelvű biztonsági jelentések, elemzések, beszámolók készítése, fordítása, bemutatása a vezetőség számára
  • Új IT biztonság technológiai és technikai lehetőségek nyomon követése és banki alkalmazási lehetőségének a vizsgálata
  • Banki projektek adatvédelmi, információ-biztonsági tervezői támogatása
  • Biztonsági szabályzatok készítése, rendszeres aktualizálása
  • Kapcsolattartás a fejlesztéssel, az üzemeltetéssel, a felhasználókkal és a külső partnerekkel

Követelmények

  • Műszaki/informatikai főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret (Elvárás az angol nyelv napi szintű használata, szóban és írásban egyaránt)
  • Legalább 4-5 éves IT biztonság területén szerzett releváns tapasztalat
  • Igazolt szakmai tapasztalat információbiztonsági sérülékenységek elemzésében, különösen az új technológiák, platformok terén
  • Megbízható szakmai tudás és ismeret operációs rendszerek, pénzügyi rendszerek valamint adatbázis kezelés tekintetében
  • Az iparági/szakmai legjobb gyakorlatok, trendek naprakész ismerete
  • Informatikai biztonsági szabványok, IT technológiák ismerete
  • Kiváló kockázatkezelési és elemzési készség
  • Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre
  • Kiváló szóbeli/írásbeli kommunikációs és dokumentáció képességek (angol nyelven is), jártasság szabályzatok, eljárásrendek készítésében és kommunikálásában
  • Kiváló együttműködési képesség

Előnyt jelent

  • Pénzügyi szektorban és/vagy csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2015. október 28.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Mérnök / Műszaki
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol