www.cvonline.hu

IT Helpdesk

  • A hirdetés 638 napja lejárt

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely  42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg  700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk sikerorientált pályázókat:

IT Helpdesk

Feladatok:

  • Felhasználói hozzáférések és jogosultságok beállítása, módosítása és törlése;
  • Windows Cliens és szerver telpítési ismertek
  • Adategyeztetés és feldolgozás - telefon, e-mail és formanyomtatványok alapján;
  • Jelszavak létrehozása, módosítása és törlése a felhasználói profilok alapján;
  • Angol nyelvű telefonos és e-mailes kapcsolattartás a központi IT szervezettel
  • Hibajelentések összegzése, információbiztonsági riportok lekérdezése;
  • Belső szabályzatoknak megfelelő adminisztráció biztosítása;
  • Közreműködés a folyamatos és minőségi szolgáltatás biztosításában;
  • Részvétel a folyamatok ésszerűsítésében és automatizálásában.

Elvárások:

  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt;
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat IT üzemeltetés területén
  • Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Pontos és precíz munkavégzés;
  • Terhelhetőség és monotónia-tűrés.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, dinamikus, profi csapat;
  • Multinacionális modern környezet;
  • Versenyképes juttatási csomag

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre.

Web: Link megjelenítése

Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43.

Helyek Pest
Jász-Nagykun-Szolnok
Csongrád
Bács-Kiskun
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol