www.cvonline.hu

IT helpdesk munkatárs

  • A hirdetés 1023 napja lejárt

IT Helpdesk munkatárs

Pozíció leírása

  • 4 fős belső IT helpdesk vezetése
    • a feladatok szervezése, irányítása, nyomonkövetése
    • munkafolyamatok időszakos felülvizsgálata, fejlesztése
    • teljesítményértékelések elvégzése
    • magas minőségi követelmények felállítása és betartása
  • Részvétel a napi operatív (Helpdesk) feladatokban
    • Telefonhívások fogadása, incidensmenedzsment
    • Jogosultságkezelés a különböző rendszerekben
    • Számítógépek, IT eszközök telepítése, üzembe helyezése
    • Felmerülő adminisztrációs feladatok ellátása
    • Mobiltelefon flottamenedzsment
    • Egyéb, a helpdesk munkájába tartozó operatív feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség vagy műszaki főiskolai diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Képesség komplex munkakörben való munkavégzésre
  • IT üzemeltetési gyakorlat (minimum 3 év)
  • Microsoft környezetek, hálózati protokollok, technológiák ismerete (Windows XP/7, AD, DNS, DHCP, SMTP, TCP/IP, Ethernet)

Személyiség

  • Kiváló kommunikációs képesség mind szóban, mind írásban
  • Nyitott személyiség
  • Szervezési, tervezési készség
  • Határozottság, önálló munkavégzés
  • Tudásvágy, ambiciózus fellépés

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Részvétel nemzetközi projektekben
  • Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
  • Folyamatos szakmai fejlődés
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő