www.cvonline.hu

IT HELPDESK MUNKATÁRS

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Bárhogy is számolunk, heti 20 óra 1090 Ft-s órabérben, az több, mint 70 000 forint! Ha szeretnél már diákként jól keresni, most itt a lehetőség!

Feladatok:

  • IT helpdesk feladatok támogatása (nyomtatók, számítógépek, laptopok egyéb infrastruktúra kapcsán felmerülő feladatok ellátása)
  • számítógépek összeállítása, kihelyezése a munkaállomásra (pl. monitor, számítógép, billentyűzet, egér összeszerelése)
  • számítógépek telepítése Windows, illetve egyéb programokkal útmutatás és dokumentáció alapján

Megbízási díj: br.: 1090 Ft/óra

Elvárások:

  • nappali aktív, vagy 25 éves korig passzív tagozatos tanulói jogviszony
  • folyamatban lévő /befejezett szakirányú felsőfokú tanulmányok
  • 18. életév betöltése
  • számítógépes ismeretek
  • nagyfokú precizitás

Előny:

  • informatikai területen szerzett vállalati tapasztalat
  • alapszintű angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány, időnként Dunakeszi munkavégzési hely vállalása

Feladatellátás ideje: heti 20 óra

Feladatellátás helye: Budapest

Jelentkezés módja: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, az alábbi email címre küldött e-maillel tudsz jelentkezni az állásra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszergazda, Rendszerüzemeltető, Számítógépes technikus, Számítógéprendszer-adminisztrátor
Minimális tapasztalat Gyakornok
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok