www.cvonline.hu

IT Helpdesk munkatárs

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.06.
Jelentkezési határidő: 2016.12.26.
Hirdetés azonosító: 1089527

Magyarországon 18 éve jelenlévő francia áruházlánc központi irodájába keresünk IT Helpdesk munkatársat.

Feladatok:

- Szoftverek telepítése, a szoftverek üzemszerű működésének biztosítása, karbantartása (pl. verziófrissítés, stb.)
- Hardverhibák esetén hardver elemek javítása vagy cseréje
- A felhasználók első szintű támogatása telefonon és hibabejelentő rendszeren keresztül
- A felhasználók által tapasztalt rendellenességek kivizsgálása: hiba felderítés, javítás, tesztelés
- Egyéb IT jellegű adminisztrációs és dokumentációs teendők elvégzése (biztonsági mentések, leltár, változáskezelési dokumentációk, beszerzési folyamatokkal kapcsolatos adminisztrációs teendők)
- Az informatikai eszközpark, javítása, javíttatása, felügyelete, monitorozása
- Kapcsolattartás helyi informatikai és telekommunikációs partnerekkel
- Az IT osztály többi tagjával szoros együttműködés

Elvárások:

- Informatikai irányú végzettség
- Legalább alapfokú szakmai angol nyelvtudás
- MS Office elmélyült ismerete
- Windows operációs rendszerek ismerete
- Kiváló kommunikációs és analitikai készség
- Munkavégzés önállóan és csapat részeként
- Rugalmasság, terhelhetőség, magas stressztűrő képesség
- Magas fokú empátia, ügyfél orientáltság
- Precizitás és rendszerszemlélet
- B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal

Előny:
- Rendszergazda szintű számítógépes ismeretek (PC és server hardware tekintetében Windows és Linux környezetben)
- Hardver karbantartási, javítási és hálózatépítési ismeretek
- Felsőfokú végzettség
- IBM AS400 rendszer ismerete
- Francia nyelv ismerete

Amit kínálunk:

- Folyamatos projektek
- Szakmai fejlődés
- Új technológiák, ismeretek elsajátítása
- Kiépült vállalati infrastruktúra
- Jó technikai háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján