www.cvonline.hu

IT HelpDesk munkatárs

  • A hirdetés 394 napja lejárt

Magyar informatikai vállalat keres német multinacionális partnerénél történő munkavégzésre

IT HelpDesk munkatársat

Feladatok:

  • felhasználók második szintű informatikai támogatása, problémamegoldás Informatikai HelpDesk, Field Service, Phone support)
  • rendszeradminisztráció, szerveroldali karbantartás
  • rendszermonitoring, problémamegelőzés és -megoldás
  • napi adminisztratív jellegű feladatok

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • operációs rendszerek ismerete (elsősorban Microsoft)
  • erős WLAN, VLAN, RF ismeretek
  • RFID ismeretek előny
  • középfokú angol nyelvvizsga (német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • aktuális MS Windows, MS Office alkalmazások mélyreható ismerete
  • WEB-es ismeretek
  • magas szintű HW és SW ismeret
  • tanulási készség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Piacképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol