www.cvonline.hu

IT Helpdesk munkatárs

  • A hirdetés 545 napja lejárt

A Lead Holding Zrt., főként az FMCG szektorban és a gyógyszeriparban tevékenykedő vállalatok mobilinformatikai támogatására szakosodott, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás keres csapatbővítés céljából, németül beszélő, Helpdesk Munkatársat (Level1/Level2).

Feladatok:

  • Beérkező hívások fogadása és kezelése, végfelhasználók támogatása
  • Szoftveres, hardveres problémák felmérése, priorizálása és megoldása vagy továbbítása a megfelelő helyre
  • Hibajegyek kezelése, folyamatok dokumentálása
  • Proaktív részvétel a csapat munkájában

Elvárások:

  • Ügyfél orientált szemléletmód
  • Jó kommunikációs, elemző és problémamegoldó készség, precíz munkavégzés, csapatszellem
  • Microsoft környezetben való jártasság (Windows és Office alkalmazások készség szintű ismerete)
  • Érdeklődés és nyitottság az új mobil IT technológiák megismerésére
  • Közép vagy felsőfokú IT végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • Kereskedelmi, értékesítési folyamatok ismerte
  • Mobil platform ismeretek (Windows Mobile, Android)
  • Adatbázis kezelési ismeretek (MSSQL 2005/2008/2012)
  • Hibajegyek kezelésével, feldolgozásával kapcsolatos ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Budapesti, jól megközelíthető munkahely (XIV. kerület)
  • Inspiráló munkakörnyezet, kiváló csapatszellemMunkarend: H-P 7:00 és 20:00 óra között (napi 8, heti 40 óra)

Kérjük jelentkezését, a nettó fizetési igény megjelölésével a lenti e-mail címre küldeni szíveskedjen.

Amennyiben önéletrajza alapján megfelel elvárásainknak, megadott elérhetőségein hamarosan keresni fogjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Elvárt nyelvtudás Német