www.cvonline.hu

IT Helpdesk munkatárs - INTS/9/62

  • A hirdetés 345 napja lejárt

Debreceni dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk számára keresünk lelkes, ügyfélközpontú

IT helpdesk munkatársat

angol plusz német vagy francia nyelvtudással

 Ref.:INTS/9/62

Feladatok:

  • Első szintű ügyfélszolgálati támogatás nyújtása a felhasználók számára emailen és chaten
  • Hardver/szoftver problémák megoldásának segítése
  • Komplexebb problémák továbbítása a megfelelő részlegnek/ felettesnek
  • A bejövő chat és email kommunikáció dokumentálása
  • Minden ügy megfelelő, hatékony és előírás szerinti kezelésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
  • Német vagy francia nyelv kommunikációképes ismerete
  • IT/Technikai ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat előny
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Microsoft és MAC operációs rendszerek alapos ismerete
  • TCIP/IP, LAN, ADSL ismeret
  • PC hardver konfiguráció ismeret
  • VPN csatlakozás ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • 24X7 munkavégzés vállalása beosztás szerint

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Debrecen
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol