www.cvonline.hu

IT Helpdesk munkatárs angol nyelvtudással - INTS/9/28

  • A hirdetés 528 napja lejárt

Debreceni dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk számára keresünk lelkes, ügyfélközpontú

angolul magabiztosan beszélő IT helpdesk munkatársat

Feladatok:

  • Első szintű ügyfélszolgálati támogatás nyújtása a felhasználók számára telefonon
  • Hardver/szoftver problémák megoldásának segítése
  • Komplexebb problémák továbbítása a megfelelő részlegnek
  • Bejövő és kimenő hívások folyamatos figyelemmel kísérése
  • Minden ügyfélhívás megfelelő, hatékony és előírás szerinti kezelésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
  • Telefonos ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat előny
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Microsoft alapú operációs rendszerek alapos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • éjszakai munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Debrecen
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol