IT Helpdesk munkatárs - Angol és Francia nyelvtudással - INTS/9/28

  • A hirdetés 418 napja lejárt

Debreceni dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk számára keresünk lelkes, ügyfélközpontú

ANGOLUL és FRANCIÁUL magabiztosan beszélő IT helpdesk munkatársat

 Ref: INTS/9/28

Feladatok:

  • Első szintű ügyfélszolgálati támogatás nyújtása a felhasználók számára telefonon és emailen
  • Hardver/szoftver problémák megoldásának segítése
  • Komplexebb problémák továbbítása a megfelelő részlegnek
  • Bejövő és kimenő hívások folyamatos figyelemmel kísérése
  • Minden ügyfélhívás megfelelő, hatékony és előírás szerinti kezelésének ellenőrzése

Elvárások:

  • Folyékony angol és francia nyelvtudás mind szóban, mind írásban
  • Telefonos ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat előny
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • Microsoft alapú operációs rendszerek alapos ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkába járási támogatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Elvárt nyelvtudás Angol, Francia