www.cvonline.hu

IT Helpdesk, Kliens Üzemeltetési Munkatárs

  • A hirdetés 761 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe.

Munkakör célja:

A Budapest Airport Zrt. IT osztályának kezelésében lévő IT infrastruktúrához az 1. szintű támogatási szolgáltatás biztosítása.

Feladatok:

A Budapest Airport Zrt. ITIL alapú „Incident Management Process” folyamatával összhangban a Helpdesk/Servicedesk alkalmazás segítségével az Error ticket, Service ticket, User Access request ticket kezelése. A Helpdesk/Servicedesk folyamatok alapján a kliens oldali IT rendszerek és eszközök üzemeltetésében való részvétel. A számítástechnikai eszközök és perifériák üzemeltetése, illetve az ezeken futó operációs rendszerek, alkalmazások üzemeltetése. A pozícióhoz tartozó műszakrend napi 8 órás, következő kezdési időpontokkal munkanapokon: 6 óra, 8 óra, 14 óra.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú végzettség;
  • alapfokú aktív szakmai angol-nyelvtudás;
  • “B” kategóriás jogosítvány;
  • ügyfélközpontú gondolkodás;
  • jó problémamegoldó- és szervező-készség;
  • önállóság, kreativitás, nyitottság.

Előnyök:

  • felsőfokú szakirányú képzettség (informatikai, vagy villamos mérnök területen);
  • TCP/IP hálózati ismeretek (például CCNA ismeret);
  • MS Windows szerver, Linux szerver üzemeltetési ismeretek.

Munkavégzés helye:

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel - a fizetési igény és a pozíció megjelölésével - a lenti e-mail címre várjuk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő