www.cvonline.hu

IT Helpdesk gyakornok

  • A hirdetés 769 napja lejárt

Megbízónk az 1991-es alapítása óta folyamatosan fejlődő, hazai magánszemélyek tulajdonában álló szoftverház. Magyarország egyik meghatározó informatikai szolgáltató cége, tevékenységének középpontjában üzleti alkalmazás fejlesztés és szállítás áll.

Infrastruktúra Integrációs Szolgáltatások csoportjába keresünk IT Helpdesk gyakornok munkatársat.

Feladatok:

  • Felhasználók IT támogatása, Helpdesk feladatok ellátása.
  • Irodai környezetben felmerülő IT problémák, hibák elhárítása.
  • Egyéb kijelölt ad-hoc feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Folyamatban lévő OKJ-s szakirányú informatikai, vagy felsőfokú műszaki / informatikai tanulmányok. (Elsősorban legalább másodéves egyetemi hallgatók jelentkezését várjuk).
  • Mobileszköz menedzsment ismerete.
  • Microsoft operációs rendszerek, irodai csomagok, általános PC termékek és megoldások ismerete.
  • Gyakorlatias hozzáállás, rendszerszemlélet.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Tanulékony, rugalmas hozzáállás, terhelhetőség.
  • Jó problémamegoldó- és önálló munkavégzésre való képesség.
  • Ügyfélorientált hozzáállás és gondolkodásmód, felelősségvállalás az ügyfél elégedettségért és annak növeléséért.

Előnyt jelent:

  • Helpdesk területén szerzett tapasztalat.
  • Lotus Notes, Windows 7/8 ismerete.
  • Hálózati eszközök és számítástechnikai beállítások ismerete.
  • IBM iSeries ismeretek.
  • Microsoft, IBM minősítés (ek) megléte.
  • Tapasztalat informatikai rendszerekkel kapcsolatos üzemeltetés, hibaelhárítás terén.
  • Informatikai projektek végrehajtásában tervdokumentációk készítésében való tapasztalat.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A sikeres pályázó számára a versenyképes fizetés és a barátságos munkakörnyezet garantált. Változatos, izgalmas projektekre, valamint a tanulási szakaszon túl is segítőkész kollégákra egyaránt lehet számítani.

A pályázatokat fényképes, részletes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzzal, cím, telefonszám és pozíció feltüntetésével, juttatásokra vonatkozó elképzelések mellékelésével várjuk az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok