www.cvonline.hu

IT Helpdesk- és Rendszergazda munkatárs

  • A hirdetés 1051 napja lejárt

A több mint egy évtizedes Swiss Medical Services Kft. pár fős vállalkozásból nőtte ki magát Magyarország egyik legnagyobb magyar tulajdonú magán-egészségügyi szolgáltatójává. Telephelyeink számának növekedése folyamatos, lelkes és lendületes szakmai csapatunk állandóan bővül.

Mottónk: Szakértő Gondoskodás. Mindenre van megoldásunk.

Cégünk folyamatosan fejlődő országos hálózatának üzemeltetésére és támogatására keresünk IT munkatársat.

REF: 12/ 2014.

Feladatok

  • munkatársaink és ügyfeleink részéről felmerülő problémák megoldása napi szinten,
  • helpdesk feladatok ellátása, hibafelvétel, bejövő hívások fogadása,
  • hardver eszközök felügyelete, telepítése, karbantartása,
  • hibafelderítés-, és elhárítás távsegítséggel,
  • üzemeltetéssel kapcsolatos dokumentumok és nyilvántartások elkészítése és vezetése,

Elvárások

  • legalább középfokú, szakirányú informatikai végzettség,
  • B kat. jogosítvány,
  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • IP hálózati (LAN, WAN) ismeretek,
  • MS Windows 7, 8, valamint MS Office 2010, 2013 üzemeltetői szintű ismeretek,
  • alapfokú szakmai angol nyelvtudás,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • felelősségteljes önálló munkavégzés, csapatmunka
  • ügyfélorientált szemlélet.

Előnyt jelent:

  • egészségügyi informatikában jártasság,
  • Windows szerver, SQL szerver , Linux ismeretek
  • tanulási hajlandóság

Amit kínálunk

  • lelkes és lendületes csapat
  • modern, minőségi munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Magyar nyelvű szakmai önéletrajzát – fizetési elvárásával és munkába állásának legkorábbi idejének megadásával - a hirdetés referenciaszám jelölésével kérjük, a lenti email címre küldje!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő