www.cvonline.hu

IT Helpdesk (B66hd)

  • Company_icon RecruIT Kft.
  • Location_icon XI. kerület, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Partnerünk mikroelektronika, napelem- és kijelzőipar területén tölt be piacvezető szerepet méréstechnika területén, termékeiket világszerte használják a gyártási folyamat ellenőrzésére és kutatás-fejlesztésre. A termékek fejlesztése és gyártása is Budapesten tartózkodik.

Pozíció azonosító: B66hd

Munkavégzés helye: Budapest - XI. Kerület

Feladatok:

  • felhasználói igényeinek fogadása, besorolás, megválaszolása, rögzítése
  • telefonon, e-mailben érkező felhasználói kérések megoldása
  • véletlen események, hibák hatékony megoldása
  • beállítások és felhasználói adminisztrációk kezelése
  • problémák továbbítása az illetékes rendszergazdák felé
  • rendszergazda kollégák munkájának támogatása
  • munkaállomások üzembe helyezése, telepítése, cseréje
  • informatikai rendszerek nyilvántartása (hardware/software leltár, jogosultságok kezelése, stb.)

Elvárások:

  • minimum középfokú műszaki / informatikai végzettség
  • alapos operációs rendszer ismeretek (elsősorban Microsoft)
  • Microsoft Office alkalmazások mélyreható ismerete
  • kitűnő kommunikációs és döntéshozatali képesség
  • gyors problémafelismerő, megoldó
  • segítőkész

Előny:

  • releváns szakmai tapasztalat (MS Windows Server, AD, SQL, Windows 10, Windows 7)
  • mobil technológiák alapismerete (okostelefon, táblagép operációs rendszer ismeret)
  • angol nyelvtudás

Amit Partnerünk kínálunk:

  • fiatalos munkakörnyezet
  • modern, kényelmes munkakörnyezet
  • versenyképes bér, cafeteria juttatások

Helyek XI. kerület
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő
Elektronika / Telekommunikáció > Helpdesk
IT / Informatika > Rendszerüzemeltető
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű