www.cvonline.hu

IT Helpdesk Angol és Holland nyelvtudással (2nd level)

  • A hirdetés 1238 napja lejárt
  • IT-snek vallod magad?
  • Szeretnéd napi szinten használni Holland tudásodat?
  • Nem szeretsz este vagy éjszaka dolgozni?

A világ egyik vezető nyomtató és nyomtatási technológia illetve szoftver fejlesztő vállalatának budpesti SSC-jébe keresünk munkatársakat.

Feladatok:

  • Bérkező hívások fogadása és kezelése Angol és Francia vagy Holland nyelven
  • Szoftveres problémák felmérése és megoldása vagy továbbítása a megfelelő helyre
  • Hibajegyek kezelése, folyamatok dokumentálása
  • Proaktív részvétel a csapat munkájában
  • 2nd level problémák kezelése

Elvárások:

  • Folyékony Angol és Holland nyelvtudás
  • Felsőfokú IT végzettség vagy IT Helpdesk tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jól megközelíthető munkahely
  • Inspiráló munkakörnyezet
  • Normál, nappali munkarend, nincsenek műszakok, hétvégén nem kell dolgozni