www.cvonline.hu

IT Helpdesk Agent Angol-Holland nyelven

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

Munkáltató:

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat.

A leendő munkatárs feladatai:

  • Ügyfelek informatikai támogatása telefonon, esetenként mailen
  • Ügyfél telefonok dokumentálása a Helpdesk rendszerben
  • Riportok, statisztikák készítése

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Erős középszintű ANGOL nyelvtudás
  • Középfokú HOLLAND nyelvtudás
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Előny: IT helpdesk tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Munkavégzés helye: Budapest, 2. kerület

Pályakezdők, utolsó éves diákok jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Holland, Angol