www.cvonline.hu
IT helpdesk 2nd level agent
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.03.26.
Jelentkezési határidő: 2016.03.30.
Hirdetés azonosító: 869148
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Az európai piac egyik vezető kereskedelmi cégéhez keresünk munkatársat második szintű IT support támogató pozícióba.

Feladatok:
- Informatikai támogatás nyújtása, felmerülő hardware és software problémák megoldása, rendszerüzemeltetési feladatok ellátása
- Saját fejlesztésű programok (pl. logisztika programok) adatainak lekérdezése, analitikák és lekérdezések készítése
- IT Analyst kollégák munkájának szakmai támogatása
- Programok, és Stores hardverek tesztelése
- Üzletek zökkenőmentes hardware ellátásának biztosítása, karbantartási folyamatok menedzselése
- Beérkező problémák megoldása, szükség esetén továbbítása a felelős IT-Analyst részére

Követelmények
Elvárások:
- 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent, de akár pályakezdő is lehet, megfelelő hardware/software ismeretekkel, iskolákkal
- Kiváló IT ismeret hardware, software és hálózati területen, logisztika rendszerek, bolti kassza rendszerek, ismerete előnyt jelent
- Erős hardware affinitás
- Erős MS Excel tudás
- Aktív, folyékony német és angol nyelvtudás,
- Minimum középfokú végzettség,
- Analitikus gondolkodásmód,
- Nagyfokú önállóság és felelősségteljes munkavégzés.
- Csapatszellem
Előnyt jelent:
- Programozói (programnyelvek) ismeretek, szkriptek írása
- Felsőfokú végzettség, vagy folyamatban lévő felsőfokú végzettség
- SQL adatbázis kezelésében való jártasság,
- Középfokú angol nyelvtudás

- Versenyképes fizetés
- Dinamikus környezet
- Megbízható, stabil hátterű munkáltató