www.cvonline.hu

IT help desk

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.30.
Hirdetés azonosító: 1098622

IT help desk pozícióba keresünk partnercégünk megbízásából.

Érdeklődsz az informatika és telefonálni is szeretsz? Ha a válasz igen, akkor a Mind-Diák kihagyhatatlan lehetőséget biztosít számodra, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem jelent gondot! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik segítséget nyújtanak új ismeretek elsajátításában is!

Feladatok:

  • Bejövő IT -val kapcsolatos ügyek intézése telefonon vagy e-mailben

  • Betekintést nyerhetsz a Közigazgatási Hivatal munkáiba ( 4 különböző területen)

  • Mentorod segítségével szert tehetsz valós szakmai tapasztalatra

Elvárások:

  • Informatika iránt érzett affinitás
  • Közigazgatási és/vagy jogi tanulmányok folytatása
  • Jó, ha csapatjátékosnak tartod magad, hiszen sok diákkal fogsz együtt dolgozni
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás

Munkaidő: legalább heti 20 óra rugalmas időbeosztásban 3-4 órában, hétvégi munkavégzésre is van lehetőséged

Amit kínálunk

  • Bruttó 742 Ft/óra betanulást követően béremelés

  • Lehetőséged van kommunikációs tréningeken részt venni

  • Könnyen megközelíthető munkahely

  • Igényes munkakörnyezet

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá Link megjelenítése követően, vagy a megadott két telefonszám és e-malicím bármelyikén: +36704523338 +36704523170; E-mail cím megjelenítése E-mail cím megjelenítése

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!