www.cvonline.hu

IT Help Desk Agent - Debrecen

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.08.20.
Jelentkezési határidő: 2016.03.15.
Hirdetés azonosító: 996842

Pozíció leírása / Job description

Szívesen erősítenéd a világ egyik vezető telekommunikációs vállalatának csapatát?

Alig várod, hogy végre gyakorlatban is kamatoztathasd angol nyelvtudásodat?

Nem félsz a kihívásoktól, szívesen tanulsz új dolgokat, és motivál a multinacionális munkakörnyezet?

Ha a válasz igen, jelentkezz most!

Feladatok:

IT Help Desk Agent-ként a következők lesznek a feladataid:

- folyamatos technikai támogatás a vállalat ügyfelei számára informatikai kérdésekben telefonon és e-mailben
- IT hibaelhárítás
- ügyfélproblémák regisztrálása, elemzése és megoldása
- komplexebb technikai problémák továbbítása magasabb szintű csapatok felé
- ügyfélelégedettség biztosítása

Elvárások:

- felsőfokú angol nyelvtudás elvárt, (más európai nyelvek ismerete előnyt jelent)
- ügyfél-orientált szemlélet
- kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek, IT érdeklődés
(Service Desk/Csutomer Service tapasztalat előnyt jelent!)
- nyitott, új ismeretek befogadására kész személyiség
- proaktivitás
- műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

- vonzó juttatási csomag
- központi fekvésű, modern iroda
- fiatalos munkakörnyezet
- tréninglehetőségek (nyelvi, kommunikációs)

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a