www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

IT Gyakornok

munkakör betöltésére

Gyakornok munkatársat keresünk Keréktermék üzletágunkhoz

pozícióba.

Feladatok:

  • Vállalati/termelési informatikai rendszer üzemeltetésében való részvétel
  • Üzleti alkalmazás (Oracle) támogatásában részvétel
  • Fejlesztési lehetőségek folyamatos keresése és kivitelezése
  • Projectek előkészítésében és vezetésében való részvétel

Elvárások:

  • Villamosmérnöki területre vonatkozó tanulmányok (preferáltan Információ-technológiai rendszerek szakirány)
  • Számítógépes hálózati ismeretek
  • PC hardware ismeretek
  • MS windows operációs rendszerek ismerete

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Programozói ismeretek
  • Jó kommunikációs készség

Juttatások, ajánlat:

  • Kötelező szakmai gyakorlati lehetőség
  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Szakmai tapasztalat szerzése

Munkavégzés helye:

  • Magyarország / Székesfehérvár

Pozíció területei:

  • Szakmai gyakorlat / Gyakornoki program: Gyakornok
  • Szakmai gyakorlat / Gyakornoki program: IT

Nyelvtudás:

  • Alapszintű angol nyelvtudás

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal