www.cvonline.hu

IT Gyakornok

  • A hirdetés 649 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

a Runway Gyakornoki Program keretében, munkatársakat keres

IT Gyakornok (2 fő)

munkakörbe.

Még pár éved van a diplomáig, de már érdekel a munka világa? Határozott elképzeléseid vannak a karrieredről? Szeretnél pályakezdőként előnnyel, vagyis valós munkatapasztalattal indulni?

Jelentkezz a Budapest Airport gyakornoki programjába! Célunk, hogy a nappali tagozaton tanuló, tehetséges főiskolai és egyetemi hallgatók részére lehetőséget biztosítsunk, hogy munkatapasztalatot szerezzenek nemzetközi környezetben, Kelet-Európa legjobb repülőterén* !

A program lényege:

Gyakornoki programunk időtartama a belépéstől számított 8 hónap. A heti ledolgozandó munkaidő 25 óra.

Az orientációs időszak alatt a résztvevők átfogóan megismerik a vállalatot, együttműködést fejlesztő, csapatépítő programokon vesznek részt. A gyakorlati szakasz során aktív szerepet kapnak az IT szakterület tevékenységében.

A gyakornok munkáját szakterületi mentor segíti, aki értékeli a gyakornok munkáját.

A Runway gyakornoki program további előnyei:

  • A programban résztvevőket határozott idejű munkaszerződéssel foglalkoztatjuk
  • A program időtartamára versenyképes jövedelmet biztosítunk
  • Kölcsönös megfelelés esetén a szerződés hosszabbítható

Korábbi évek gyakornoki programjainak résztvevői mondták:

„A Budapest Airport gyakornoki programja előtt elképzelésem se volt, milyen lehet egyáltalán egy vállalatnál dolgozni, ráadásul egy ekkora szervezet részese lenni. Nagyon sokat fejlődtem az itt eltöltött idő alatt.”

„Nagy segítséget adott, hogy a diploma megszerzése előtt már rendelkeztem munkatapasztalattal, ráadásul a Budapest Airportnál töltött idő nagyon jó útlevél volt a későbbi munkahelyeimen.”

„Nagyon büszke vagyok rá, hogy a gyakornoki program leteltével újabb szerződést ajánlottak. Több korábbi gyakornokkal lettünk később kollégák és már évek óta a repülőtéren dolgozunk.”

Részvétel feltételei:

  • Főiskolai/egyetemi aktív hallgatói jogviszony nappali tagozaton
  • Minimum négy befejezett félév
  • Használható angol nyelvtudás

A pozíciókat és a részletes feladatleírást a honlapunkon találod meg:

Link megjelenítése

Jelentkezési határidő:

  • 2015. október 18.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet, valamint hallgatói jogviszony igazolásod – a pozíció megjelölésével – a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol