www.cvonline.hu

IT gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 875966

Feladatok:
  • Új gépek telepítése, infrastruktúrájának kiépítése,
  • IT csoport napi munkájának támogatása.
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos jogviszony IT területen,
  • Erős Office (elsősorban Excel) ismeret,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
Munkavégzés helye:
  • Bicske
Egyéb:
  • Munkaidő: Heti 3-4 nap (hétfőtől péntekig) 08:00-17:00 óra között
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Munkavégzés helye: Bicske (Utazást támogatjuk!)
  • Fizetés: Bruttó 1000 Ft/óra
Kapcsolat:
Amennyiben érdekel a pozíció, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, jelentkezésed tárgya legyen BICS-IT.