www.cvonline.hu

IT gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 870733
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Magyarország vezető telekommunikációs cégéhez keresünk diákokat!

Feladatok:

  • Windows alapú rendszerek és alkalmazások adminisztrációja és támogatása
  • Felhasználói azonosítók létrehozása, adminisztrációja
  • Hozzáférési jogok adminisztrációja
  • Belépőkártyák adminisztrációja
  • Hibaelhárítás, rendszerek és alkalmazások támogatása (szerepkörök karbantartása)
  • Nyomtató szerver és hálózati nyomtatók adminisztrációja
  • Üzleti és üzemeltetési területekkel való együttműködés, szabályozások és szabályzatok követése, betartása, betartatása a munkafolyamatok során

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony még legalább 1 évig
  • Felsőfokú tanulmányok
  • MS Office alkalmazások kiváló ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Monotonitástűrés
  • Csapatszellem
  • Pontos, precíz munkavégzés

Munkaidő: Hétfő-péntek  09:00-17:30 - heti minimum 3 nap vállalása (napi 8 órában)

Előnyt jelent:

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Active Directory és/vagy MS Exchange adminisztrációs tapasztalat
  • IT support területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1000 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Céges járat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!