www.cvonline.hu

IT gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 868344
lejárt

A Mind-Diák szövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Rendszer dokumentációs feladatok
  • Kliens ellenőrzés
  • Leltározás

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Érettségi
  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Informatikai tanulmányok
  • MS Office ismeret
  • Outlook ismeret
  • Mélyebb számítógép és hálózati rendszer ismeretek
  • Középfokú angol nyelvismeret

Munkaidő: Szerda és / vagy Csütörtök 08.00-17.00 között - legalább heti 2 nap / napi 8 óra vállalása 2014.12.31-ig

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Rendszerismeret
  • Dinamikus, önálló egyéniség
  • Együttműködő készség, csapatmunkára való képesség
  • Folyamatos tanulás iránti belső késztetés

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Releváns (IT területen szerzett) szakmai tapasztalat
  • Tavaszi félvében végzős, nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és szeretnél egy dinamikus, sikeres csapathoz tartozni, kérlek jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történőLink megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;"> regisztráció útján, illetve a  E-mail cím megjelenítése e-mail címen!

Jelentkezést kizárólag bérigényt tartalmazó elküldött fényképes önéletrajzzal fogadunk el.

Kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a Török Tímea +36 1 877 0937-es Dénes Arnold +36 1 877 0934-es telefonszámon!

Kezdés: A megrendelői kiválasztást követően azonnal!