www.cvonline.hu

IT gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.20.
Hirdetés azonosító: 823025

Feladatok:
  • Fejlesztési igények azonosítása,
  • Üzleti igények begyűjtése, pontosítása,
  • Üzleti riportok készítése Oracle adatbázis környezetben,
  • Egyedi, belső felhasználású Java (J2EE) kisalkalmazások, web service-k fejlesztése, meglévők továbbfejlesztése.
Elvárások:
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony,
  • szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség,
  • erős angol nyelvtudás,
  • erős Java (előny, ha J2EE) programozói ismeretei és/vagy erős SQL ismeretek,
  • erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • önállóság, megbízhatóság.
Előny:
  • Önállóan véghezvitt IT fejlesztési projekt illetve részvétel nagyobb projekt megvalósításában.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek,
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán,
  • Ideális körülmények a felelősségteljes munkavégzéshez.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő
  • Heti 30 óra rugalmasan, hétfőtől péntekig 8-17 óra között
  • Fizetés
  • Bruttó1000 forint /óra
Kapcsolat:
Ha érdekel a pozíció, küld el fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérlek, a tárgy mezőben tűntesd fel az alábbi referenciaszámot: IT-UPC