www.cvonline.hu

IT gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 811204
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk IT gyakornokot.

Feladatok:

  •     Felhasználók támogatása irodai IT infrastruktúra üzemeltetésében
  •     Távsegítség, és remote problémamegoldás
  •     Hálózat üzemeltetés, aktív és passzív hálózati elemek kezelése, pathelése
  •     Adminisztráció, IT feladatok adminisztrációja, dokumentálás

Elvárások:

  •     Felsőoktatási intézmény nappali tagozatos hallgatója, informatikai  szakirányon
  •     Alapos MS Word, Excel, Power Point ismeret
  •     Hardwer ismeret
  •     Felsőfokú angol nyelvtudás
  •     Hálózati alapismeretek
  •     Adminisztrátori szintű Win 7 ismeret
  •     Önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség, segítőkészség, multitask munkavégzés

Munkaidő: hétfő-péntek között heti minimum 25 óra vállalása elvárt

Amit kínálunk

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Felelősségteljes feladatok kihívásokkal teli projektekben
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Bruttó 700 Ft/óra + béren kívüli juttatások

Amennyiben felkeltette figyelmed a pozíció és legalább fél évre el tudod vállalni, jelentkezz rá regisztrációt követően.