www.cvonline.hu

IT gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1099108
lejárt

IT területre támogató munkatársat kertesünk partnercégünk cégcsoportjának budapesti (óbudai) székhelyére (a vállalati üzletág támogatására)

Vállald most a szorgalmi időszakban még Karácsony előtti kifizetéssel! (3*5 nap)

Feladatok:

  • Rendszer és eszköz adminisztráció / dokumentációs feladatok
  • project jellegű feladatvégzés 2016.11.28.-12.16.-ig csak 3 hét 3*5 nap
  • az új notebook kicsomagolása / a készülék és kiegészítőinek - ellenőrzést követő - átadása / az átadás adminisztrálása
  • adminisztráció / jegyzőkönyvezése

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév / érettségi
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • MS Office / Outlook ismeret

Munkaidő: H-P-ig  optimálisan 3 alkalommal minimum 8 órában (ideális 3*12) , de legalább heti 2 nap / napi 8-12 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Folyamatban lévő informatikai tanulmányok
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Rendszerismeret
  • Dinamikus, önálló egyéniség
  • Együttműködő készség, csapatmunkára való képesség
  • Folyamatos tanulás iránti belső késztetés
  • Az ideális jelölt munkavállalási hajlandósága 3hét / heti 5 alkalom (8-12 óra/alkalom)

Amit kínálunk:

  • Alapbér 850 Ft/óra + prémium a teljes időszak vállalása esetén +100 Ft/óra
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Releváns (IT területen szerzett) szakmai tapasztalat
  • Őszi vagy tavaszi félvében végzős, nappali aktív / passzív tagozatos hallgatók diákok jelentkezését várjuk!

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és szeretnél egy dinamikus, sikeres csapathoz tartozni, kérlek jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történőLink megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;"> Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;">regisztráció útján!

Jelentkezést csak és kizárólag bérigényt tartalmazó elküldött fényképes önéletrajzzal, regisztrálás mellett fogadunk el!

Kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a Dénes Arnold +36 70 452-3312-es telefonszámon illetve a E-mail cím megjelenítése e-mail címen!

Kezdés: A megrendelői kiválasztást követően azonnal!