www.cvonline.hu

IT gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1076445
lejárt

A Mind-Diák szövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

IT területre támogató munkatársat kertesünk partnercégünk cégcsoportjának budapesti (óbudai) székhelyére (a vállalati üzletág támogatására)

Feladatok:

  • Rendszer-dokumentációs feladatok
  • Kliens ellenőrzés
  • Leltározás

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév / érettségi
  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Folyamatban lévő informatikai tanulmányok
  • MS Office ismeret
  • Outlook ismeret
  • Mélyebb számítógép és hálózati rendszer ismeretek
  • Középfokú angol nyelvismeret

Munkaidő: H-P-ig  optimálisan 3 alkalommal minimum 8 órában(ideális 3*12) , de legalább heti 2 nap / napi 8-12 óra vállalása

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Igényes, pontos munkavégzés
  • Rendszerismeret
  • Dinamikus, önálló egyéniség
  • Együttműködő készség, csapatmunkára való képesség
  • Folyamatos tanulás iránti belső késztetés
  • Az ideális jelölt munkavállalási hajlandósága 3 alkalommal 12 óra (kedd, szerda és csütörtök)

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Releváns (IT területen szerzett) szakmai tapasztalat
  • Őszi vagy tavaszi félvében végzős, nappali aktív / passzív tagozatos hallgatók diákok jelentkezését várjuk!

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet és szeretnél egy dinamikus, sikeres csapathoz tartozni, kérlek jelentkezz!

Várjuk jelentkezésed a honlapunkon történőLink megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;"> Link megjelenítése" style="color: rgb(0, 136, 204); text-decoration: none;">regisztráció útján!

Jelentkezést csak és kizárólag bérigényt tartalmazó elküldött fényképes önéletrajzzal, regisztrálás mellett fogadunk el!

Kérdés esetén fordulj hozzánk bizalommal a Dénes Arnold +36 70 452-3312-es telefonszámon illetve a E-mail cím megjelenítése e-mail címen!

Kezdés: A megrendelői kiválasztást követően azonnal!