www.cvonline.hu
IT gyakornok (Referenciaszám:PJ3416)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.02.08.
Jelentkezési határidő: 2015.03.11.
Hirdetés azonosító: 906973
lejárt

Újpesti gyógyszeripari multinacionális partnercégünk megbízásából keresünk diákokat az alábbi pozícióba:

IT gyakornok

Feladatok:
- IT szervezet szakmai munkájának a támogatása

- Sharepoint alkalmazások felhasználói támogatása
- Sharepoint alkalmazások jogosultság kezelése
- Sharepoint alkalmazások fejlesztése
- Rendszer dokumentációk készítése
- Egyéb ad-hoc feladatok SAP és helyi rendszerekkel kapcsolatban

Elvárások:
- Nappali tagozatos jogviszony

- Középfokú aktív angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- Heti legalább 30 munkaóra vállalása irodai munkarendben
- Magas szintű Excel (képletezések, függvények magabiztos használata, makrók alapfokú ismerete) és felhasználói szintű PowerPoint ismeret
- Önálló, precíz, pontos, gyors munkavégzés
- Rugalmasság, nyitottság
- Gyakorlatias gondolkodás, határozott fellépés

Amit kínálunk:
- Rugalmas beosztás
- Multinacionális háttér, kellemes munkahelyi környezet
- Fejlődési és karrierépítési lehetőség

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat, motivációs levéllel csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Füleki Ildikó kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.