www.cvonline.hu
IT gyakornok (Referenciaszám: PJ4136)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.02.14.
Jelentkezési határidő: 2016.02.19.
Hirdetés azonosító: 1010701
lejárt

Újpesti partnercégünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:

IT gyakornok

Feladatok:
- CRM rendszerekkel kapcsolatos paraméterezések bevitele
- On-line rendelésfelvevő rendszerben (SQL alapú) akciók összeállítása
- Rendelések státuszának ellenőrzése, kivizsgálása
- Értékesítési kimutatások készítése Excelben
- Adatközlési táblázatok rendszeres frissítése
- SIMS rendszerben (Oracle alapú) látogatói paraméterek bevitele
- SAP rendszerrel kapcsolatos alkalmi rögzítések
- Vállalati intranettel kapcsolatos adatbevitelek, tartalomfeltöltés
- LIMS rendszer dokumentációk
- E-learning rendszer adminisztrációjának támogatása
- Általános informatikai segítségnyújtás a vállalati alkalmazottak részére

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Releváns tanulmányok
- Heti 30 óra vállalása preferáltan legalább1 évig

- Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
- Magas szintű Excel (képletezések, függvények, makrók) és felhasználói PowerPoint ismeret
- Önálló, precíz, pontos, gyors munkavégzés
- Rugalmasság, nyitottság
- Gyakorlatias gondolkozás, határozott fellépés

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.