IT gyakornok - otthonról is végezhető munka (Referenciaszám: PJ4844)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.10.01.
Jelentkezési határidő: 2016.10.02.
Hirdetés azonosító: 1073775

Budapesti partnerünk megbízásából IT gyakornokot keresünk akár otthonról is végezhető munka

Feladatok:
- Weboldal szerkesztése, programozás
- IT szakember munkájának támogatása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Középfokú angol nyelvtudás
- World Press ismerete

Kérlek, magyar nyelvű önéletrajzodat az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.