www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

IT Gyakornok (Oracle)

munkakör betöltésére

ELVÁRÁSOK:

  • Mérnöki/informatikai területre vonatkozó tanulmányok
  • SQL ismeret (Oracle SQL előny)
  • Egy programozási nyelv ismerete (PHP, C, C++,Java, stb.)
  • Alapszintű angol nyelvtudás

LEHETSÉGES FELADATOK:

  • Vállalati informatikai rendszer üzemeltetésében való részvétel
  • Üzleti alkalmazás (Oracle) támogatásában részvétel
  • Fejlesztési lehetőségek folyamatos keresése és kivitelezése
  • Projectek előkészítésében és vezetésében való részvétel

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Hosszú távú elköteleződés

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal