www.cvonline.hu

IT Gyakornok Fejlesztési Területre

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1022388

Feladatok:

  • Belső fejlesztési csoport munkájának támogatása
  • Aktív részvétel a fejlesztések tervezésében, megvalósításában,
  • A fejlesztések dokumentálása, akár korábbi fejlesztések esetében is
  • A fejlesztések tesztelésének támogatása
  • Aktív részvétel a fejlesztésekkel kapcsolatos éles hibák javításában
  • Aktív részvétel a fejlesztések élesítésének támogatásában
  • Egyéb, a munkakörrel logikusan kapcsolatba hozható feladatok, amelyet a felettese alkalmanként előír

Elvárások:
  • AKTÍV vagy PASSZÍV nappali hallgatói jogviszony
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word, Power Point) ismeretek
  • ANSI C nyelv alapos ismerete, szakmai tapasztalat előny
  • SQL ismerete
  • Stratégiai és hatékonyság-orientált szemlélet,
  • Fejlett problémamegoldó és empatikus képesség
  • Magas szintű kommunikációs készség
  • Dinamikus, proaktív, határozott személyiség

Juttatások:
  • Kellemes munkahelyi környezet, stabil hátterű nagyvállalat nyújtotta lehetőségek;
  • Szakmai fejlődési lehetőség korunk egyik legizgalmasabb, legdinamikusabban fejlődő piacán
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez
  • Versenyképes juttatási csomag

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat. Leveled tárgya legyen ITFEJL-UP!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület Soroksári út