www.cvonline.hu

IT gyakornok (BSS)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.07.22.
Hirdetés azonosító: 822954
lejárt

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Ezúttal Magyarország vezető telekommunikációs cégéhez keresünk diákokat!

Feladatok:

  • Hívásalapú és mobil Internet szolgáltatások tesztelése és a tesztelés dokumentálása
  • Mobil készülék specifikus tesztek (SIM kártyák és beállítások tesztelése, készülék adatbázis karbantartása, adattitsztítása)
  • Adatbázis alapú riportok, kimutatások, elemzések készítése
  • Tesztfolyamatok teljes körű szakmai támogatása
  • Prezentációk készítése
  • Egyéb ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladat ellátása

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Ms Office, Windows és kollaborációs eszközök)
  • Felhasználói szintű Linux/UNIX ismeretek
  • Alapszintű RDBM és általános SQL ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvismeret
  • Kitartó, dinamikus és magabiztos hozzáállás

Munkaidő: Heti 4x8 óra, később várhatóan 2-3x 8óra

Amit kínálunk

  • Órabér: bruttó 950 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Céges buszjárat (munkavégzés helye: Törökbálint)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!