www.cvonline.hu

IT Front-end fejlesztési manager

  • Az állásajánlat lejárt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Front-end rendszerszervezési és fejlesztési feladatok koordinálása, erőforrások tervezése
  • Rendszerszervező és fejlesztő munkatársak támogatása és ellenőrzése (6-8 fős fejlesztői munkacsoport)
  • A beérkező fejlesztési feladatok rendszeres kiosztása és számonkérése a munkacsoporton belül
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, specifikációjában,
  • Üzleti igények elemzése, javaslattétel, koncepció kidolgozása,
  • IT specifikációk minősítése
  • Elkészült front-end felületek/képernyők felülvizsgálata, minősítése
  • Fejlesztések átvétele a szállítóktól,
  • Tesztelési tervek elkészítése,
  • Együttműködés a kapcsolódó rendszerek vezetőivel, fejlesztőivel,
  • Proaktív közreműködés a már bevezetett funkciók továbbfejlesztésében.

Követelmények:

  • Legalább 5 év rendszerszervezői és/vagy fejlesztői tapasztalat
  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség,
  • Banki folyamatok ismerete,
  • Korszerű IT megoldások ismerete, illetve megismerésükre való törekvés,
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás,
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség,
  • Önálló tanulási igény és képesség,
  • Proaktív munkavégzés,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • IT fejlesztési területen szerzett vezetői tapasztalat
  • CASE eszköz használatában szerzett tapasztalat,
  • Web lap tervezési, HTML5, CSS, bootstrap, JavaScript ismeretek,
  • Tipográfiai, web design érdeklődés, ismeretek,
  • MSSQL alapú adatbázis kezelők ismerete.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 23.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest