Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

IT Folyamatszervező és rendszerfejlesztő munkatárs

Feladatok:

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, specifikációjában,
  • Üzleti igények elemzése, javaslattétel, koncepció kidolgozása,
  • Üzleti folyamatmodell készítése, majd végrehajtható folyamattá transzformálása a Bank tervező eszközeinek segítségével,
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel és a felhasználókkal,
  • Együttműködés a kapcsolódó rendszerek fejlesztőivel,
  • Proaktív közreműködés a már bevezetett folyamatok továbbfejlesztésében.
  • A fióki Front End rendszer képernyőinek tervezése

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség,
  • SQL lekérdezések készítésében való jártasság,
  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás,
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség,
  • Proaktív munkavégzés,
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására

Előny:

  • MSSQL adatbázis kezelő ismerete
  • Banki IT vagy üzleti területen szerzett tapasztalat,
  • BPMN, ARIS vagy egyéb üzleti folyamat módszertan, rendszer ismerete
  • MS Office magas szintű ismerete, VBA makrók készítése

Jelentkezési határidő: 2015. április 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük, kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő