www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1061387
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy szoftverfejlesztéssel és banki rendszerek fejlesztésével foglalkozó
informatikai cég keres munkatársat

IT FOLYAMATSZERVEZŐ ÉS RENDSZERFEJLESZTŐ

munkakörbe.

Feladatok:
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, specifikációjában,
  • Üzleti igények elemzése, javaslattétel, koncepció kidolgozása,
  • Képernyő layout és képernyő logika elkészítése
  • Tesztelési tervek elkészítése,
  • Együttműködés a kapcsolódó rendszerek fejlesztőivel,
  • A tervezés, bevezetés során kapcsolattartás az üzleti területekkel és a felhasználókkal,
  • Proaktív közreműködés a már bevezetett folyamatok továbbfejlesztésében.
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség,
  • Alapfokú programozási ismeretek
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzés,
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség,
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség,
  • Önálló tanulási igény és képesség,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Proaktív munkavégzés
Előny:
  • Magas szintű programozási ismeret
  • Korábbi banki folyamatszervezői vagy rendszerszervezői tapasztalat,
  • Angol és/vagy egy kelet-európai idegen nyelv felsőfokú ismerete,
  • SQL adatbázis kezelők ismerete.
Amit nyújtani tudunk:
  • 20 éves múlt, stabil ügyfélkör
  • Modern technológia, innovatív környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Nyelvi továbbképzés
  • Minőségi munkakörülmények

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC