www.cvonline.hu

IT Folyamatszervezési szakértő

  • A hirdetés 483 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Új banki üzleti folyamatok tervezése, meglévő folyamatok feltérképezése, az egyes folyamatlépesek azonosítása, azok működési hatékonyságának vizsgálata, szükség esetén a folyamat optimalizálása, modellezése,
  • a beérkező üzleti igények alapján az érintett folyamatok meghatározása és a működő folyamatokra gyakorolt hatásának elemzése,
  • a folyamatvizsgálatok eredményeként meghatározott feladatok folyamat specifikációjának elkészítése, és a szükséges fejlesztési feladatok meghatározása folyamatszervezési szempontból,
  • folyamatos kapcsolattartás az üzleti és IT területekkel.

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • középszintű komplex angol nyelvtudás,
  • Microsoft Office magas szintű ismerete, használata, kiemelten a Visio kezelése,
  • dinamikus, gyors, önálló munkavégzés,
  • kiváló kommunikációs és prezentációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás,
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,
  • jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség,
  • önálló tanulási igény és képesség,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • proaktív munkavégzés.

Előny:

  • Banki IT vagy üzleti területen szerzett 1 éves tapasztalat,
  • korábbi banki folyamatszervezői vagy IT, vagy üzleti területen szerzett tapasztalat,
  • Lean Six Sigma ismeretek.

Jelentkezési határidő: 2015. szeptember 20.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő