www.cvonline.hu

IT folyamatszervezési szakértő

  • A hirdetés 274 napja lejárt

Az OTP Bank NYrt.

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

  • Banki rendszerek fejlesztési igényeinek és folyamatainak felmérése,
  • Komplex folyamatábrák készítése a felmért folyamatokról, rendszer kapcsolatokkal együtt,
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében esetleg specifikálásában,
  • Proaktív közreműködés a már bevezetett folyamatok felülvizsgálatában és optimalizálási javaslatainak kidolgozásában.

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség,
  • Banki folyamatokban szerzett ismeretek minimum 4 éves tapasztalattal,
  • Dinamikus, gyors, önálló munkavégzés,
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás,
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség,
  • Munkavégzés csapatban és önállóan,
  • Proaktív munkavégzés,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Core és egyéb banki rendszerekben szerzett folyamatszervezői tapasztalat,
  • Egyéb banki/pénzügyi rendszerek és folyamatok ismerete
  • Folyamatszervezői eszközök ismerete,
  • Lean vagy Six sigma módszertanok használatában való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődés lehetősége,
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés.

Jelentkezési határidő: 2016. június 20.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson a Jelentkezés gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő