www.cvonline.hu
IT folyamatfelelős (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 467141
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Különböző ügyfél specifikus jelentések, riportok készítése
  • Ügyfél specifikus folyamatok irányításában való részvétel
  • Üzemeltetőknek folyamat tréningek tartása, a tréningek megszervezésében való részvétel
  • Ügyféltámogatás, figyelembe véve az alkalmazások jövőbeni fejlesztését
  • Ügyfél specifikus változtatások beállítása, kidolgozása, végrehajtás támogatása
  •  Helyi SPOC funkció a felügyelt folyamatokkal kapcsolatban
  •  Együttműködés a német kollégákkal
  • úgy hozza létre a rendszereket, ill. az automatikus folyamatokat úgy fejleszti ki, hogy ezeket a lehető legoptimálisabban lehessen kontrollálni

Elvárások

  • Tárgyalóképes német és kommunikációszintű angol nyelvtudás
  • legalább középfokú végzettség vagy 1-3 éves releváns tapasztalat
  • alapfokú UNIX/LINUX és Windows rendszerismeret
  • Office eszközök, kifejezetten az Excel alapos ismerete

Előny

  •  Folyamatmenedzsment tapasztalat
  •  ITIL v3 Foundation vizsga.

Személyiségbeli követelmények

  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság
  • Meggyőző fellépés és jó kommunikációs készség
  •  Jó stressz tűrés és csapatmunka.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban (Link megjelenítése).
  • Folyamatos fejlődés lehetősége az informatika és a nyelvek területén. Karrier lehetőség.
  • Fiatal és dinamikus csapat.
  • Multinacionális környezet: részvétel a T-Systems nemzetközi projektjeiben.

Munkavégzés helye

Kérünk, hogy német vagy angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honalapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Keresés állásazonosító alapján: 3151

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió