www.cvonline.hu

IT Folyamat gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 961734

Feladatok:
  • Transport Concepts folyamatban lévő leselejtezéseinek fejlesztése és javítása
  • IT osztály napi munkájának támogatása
  • részvétel a Master Data projektekben
  • részvétel a KPI monitoring projektekben
Elvárások:
  • aktív és passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • üzleti informatikai, műszaki informatikai, IT tanulmányok
  • SQL, VBA vagy más programnyelv ismerete
  • magas szintű NÉMET és/vagy ANGOL nyelvtudás
  • magabiztos MS Office ismeret (Excel, Access), SQL Serverismeret
  • pontos, precíz munkavégzés
  • heti 30-40 óra vállalása hosszútávon!
Amit kínálunk:
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • bruttó 800 Ft/órás fizetés
  • utazástámogatás
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen CP_LOG_IT_trainee!