www.cvonline.hu

IT First Line Support

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.10.23.
Hirdetés azonosító: 996737

Flex állások

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. tabi gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Hardware eszközök telepítése és konfigurálása, rendszeres felügyelete és nyilvántartása
  • Hibák nyomonkövetése, továbbítása a megfelelő helyre
  • Felhasználói problémák megoldása, továbbítása, jogosultságok kezelése
  • Adatvisszaállítás a mentésekből
  • Javaslattétel a rendszer hatékony és biztonságos működése érdekében
  • Rendszeres kapcsolattartás a gyáron belül
  • IT tréningek lebonyolítása
  • Adminisztrációs, dokumentációs feladatok preciz elvégzése

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Elektronikai gyártás területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit Kínálunk

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Karrierlehetőség egy folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezetben
  • Folyamatos tanulási, és fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem, és juttatási csomag

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
IT / Informatika
Régió
Tab