www.cvonline.hu

IT Field Service munkatárs

  • A hirdetés 1050 napja lejárt

Feladatok:

  • felhasználók második szintű informatikai támogatása, problémamegoldás (Informatikai HelpDesk, Field Service)
  • rendszeradminisztráció
  • napi, adminisztratív jellegű feladatok
  • rendszer monitoring, problémamegelőzés és -megoldás
  • leltározás, kliensek üzembe helyezése, telepítése, cseréje
  • nyomtató-karbantartás, kellékanyagcsere
  • általános ügyintézés, autós ügyintézés

Elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • informatikai/műszaki végzettség (minimum középfokú)
  • operációs rendszerek ismerete (elsősorban Microsoft)
  • hálózati rendszerek ismerete
  • MS Windows, MS Office alkalmazások mélyreható ismerete
  • WEB-es ismeretek
  • magas szintű HW és SW ismeret
  • tanulási készség
  • minimum alapfokú angol nyelvismeret (német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Piacképes fizetés

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. ker.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő