www.cvonline.hu

OTP Bank Karrier

Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Az OTP Bank munkatársat keres az alábbi munkakörbe

IT fejlesztési szakértő

Feladatok:

  • MS SQL Server alapú rendszerek karbantartása, fejlesztése
  • Tárolt eljárások és lekérdezések tervezése és fejlesztése
  • Adatmodellek tervezése, karbantartása
  • Dokumentációk készítése és karbantartása
  • Üzleti elemzők, fejlesztők és tesztelők munkájának támogatása

Akit keresünk:

  • Felsőfokú végzettség, minimum angol középfokú nyelvvizsga, tárgyalási szintű beszédkészség
  • Minimum 1-2 év MS SQL fejlesztői tapasztalat
  • MS SQL Server (2008-2012) ismerete
  • MS SQL Server BI beleértve az Analysis Services, az Integration Services és a Reporting Services komponenseket
  • Legalább 2 programozási nyelv alapos ismerete
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit előnynek tartunk:

  • .Net framework ismerete speciálisan C# .Net vagy Visual Basic .Net fejlesztői környezetre vonatkozóan
  • IIS webserver tapasztalat
  • MultiDimensional eXpressions (MDX) ismerete
  • Oracle technológiában való jártasság
  • Visual Studio (2008-2012) ismerete
  • JIRA gyakorlat
  • Releváns Microsoft minősítés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások
  • Három hónap próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet

Jelentkezési határidő: 2017. szeptember 5.

Kategória IT / Informatika, It szakértő, Rendszerfejlesztő
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű