IT Fejlesztési csoportvezető (SAP, ITILv3 ismeret szükséges)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 810950
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Megbízónk IT szervezetén belül a változtatási igények megvalósítása, a csoport munkájának a koordinálása, erőforrás gazdálkodás a feladatok megvalósítása érdekében, változáskezelési igények menedzselése.

Feladatkör, felelősségek:    · Üzleti igények megértése és kezelése, az üzleti igények érdekében tervezett feladatok ütemezése és naprakész nyilvántartása,

· Projekt szemléletű megközelítés használata a napi munka szervezésében,

· ITIL v3 alapú változáskezelési folyamatok módosítása, optimalizálása,

· A kialakított változáskezelési folyamatok betartása, betartatása, kapcsolattartás belső szervezetekkel és szerződéses partnerekkel,

· Csoport tagjainak szakmai és erőforrás koordinációja,

· Részvétel IT projektekben,

· Részvétel az IT szolgáltatás minőségének és rendelkezésre állásának legmagasabb szinten történő fenntartásában,

· Vezetői riportok, kimutatások készítése.

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   · Felsőfokú informatikai végzettség,

· Minimum 5 éves releváns szakmai tapasztalat,

· Magas szintű ITIL v3 ismeretek,

· Projekt management ismeretek,

· SAP fejlesztésben tapasztalat,

· Középfokú angol nyelvtudás.

Elvárt tulajdonságok:

· Igényes, pontos, precíz munkavégzés,

· Döntésképesség, megbízhatóság, önálló munkavégzés,

· Határozottság, céltudatosság,

· Nagy nyomás alatti munkavégzési képesség,

· Logikus gondolkodás és nagyfokú problémamegoldó készség,

· Kiemelkedő kezdeményező és együttműködési készség.

Előnyt jelent:

· ITIL v3 szolgáltatási életciklus szakirányú vizsgák

Nyelvtudás:    középfokú angol

A megbízó cég profilja:    Megbízónk magyar tulajdonban lévő nagyvállalat.

Amit megbízónk ajánl:

· versenyképes juttatási csomag,

· cafeteria rendszer,

· fejlődési lehetőség.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.